Rok 2020

W kwietniu wspólnie z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Gdańsku zorganizowaliśmy szereg konkursów dla najmłodszych na czas epidemii pod hasłem „Siostro, bracie, zostań w chacie!”. Dzieci nadesłały ponad 80 laurek, z których powstał plakat z sercem. „Nasze” serca wędrują do najważniejszych w epidemicznym czasie miejsc.

W dniu 03.03.2020 r. odwiedzili bibliotekę uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Słupsku, którzy wzięli udział w zajęciach edukacyjnych pt. „Zabawy literackie” (program „Biblioteka Najmłodszym”).

„Pedagogiczna czyta Małemu Misiowi i Przedszkolakom” – kontynuacja współpracy w ramach programu „Słupsk i Gmina Słupsk czyta Małemu Misiowi”:

Rok 2019

Program „Słupsk i Gmina Słupsk czyta Małemu Misiowi”, którego organizatorem jest Przedszkole Ekologiczno-Językowe Poziomka we Włynkówku,  stanowi integralną część międzynarodowego projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.  Program objęła Honorowym Patronatem Dyrektor PBW w Słupsku.
Spotkania w bibliotece „Pedagogiczna czyta Małemu Misiowi i Przedszkolakom”:

W ramach „Ferii w Pedagogicznej” w PBW w Słupsku odbył się cykl zajęć pod nazwą „Zakładkowe warsztaty”. Uczestnicy spotkań mieli okazję zapoznać się z biblioteką inna od szkolnej oraz uczestniczyli w warsztatach, podczas których wykonywali zakładki do książek. W sumie odbyły się trzy spotkania:

Rok 2018

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie