Mazowiecki Kurator Oświaty serdecznie zaprasza dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych, nauczycieli matematyki, fizyki i chemii do zapoznania sie z wynikami realizowanego w Kuratorium Oświaty w Warszawie w partnerstwie z Politechniką Warszawską innowacyjnego projektu „Szukając Einsteina – Akademia Umysłów Ścisłych”.

Innowacyjny Projekt „Szukając Einsteina – Akademia Umysłów Ścisłych” miał na celu zwiększenie zainteresowania uczniów podejmowaniem studiów na kierunkach ścisłych i przyrodniczych. Uczniowie uczestniczyli w specjalnych zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych w szkołach, do których uczęszczają oraz wzięli udział w bezpłatnych zajęciach laboratoryjnych z matematyki, fizyki i chemii w pracowniach na terenie Politechniki Warszawskiej.

W ramach realizacji projektu wypracowano ciekawe i innowacyjne rozwiązania- produkty finalne, które mogą być pomocne w uatrakcyjnieniu procesu dydaktycznego, aktywizacji uczniów, odkrywaniu praw rządzących światem.

Więcej szczegółowych informacji o projekcie i wypracowanych produktach finalnych oraz wszystkie materiały dydaktyczne można znaleźć na stronie www.projekt.kuratorium.waw.pl oraz portalu internetowym:
sm32.home.pl/kuratorium-wpe.

 
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dydaktycznymi i odwiedzenia portalu internetowego projektu.

Więcej informacji o realizacji tego projektu znajduje się w załączeniu:   Pobierz informacje o projekcie.

Zobacz również

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie