Dnia 19 czerwca braliśmy udział w Festynie edukacyjnym w Gowidlinie, organizowanym przez Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Mimo żaru lejącego się z nieba, uczestnicy chętnie odwiedzali nasze stoisko z atrakcjami. Największą nagrodą dla nas jest to, że dzieci pamiętały nas z poprzednich edycji i z radością brały udział w wykonywaniu zadań. Dziękujemy 🙂

Zobacz również

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie