Dnia 30.03.2022 r. w Centrum Informacji Turystycznej w Miastku
miał miejsce FINAŁ IV Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego
„Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”.

Organizatorem konkursu jest BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W MIASTKU, Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku.
4. Edycję Konkursu objęli Honorowym Patronatem oraz ufundowali nagrody dla wszystkich uczestników Jolanta i Adam Molak oraz Firma Transport Międzynarodowy – MEXEM w Miastku za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Był to 3. Etap konkursu , do którego zakwalifikowało się 21 uczestników ze 120 zgłoszonych do udziału. Etap powiatowy konkursu odbył się w czterech miejscowościach województwa pomorskiego: w Miastku, Człuchowie, Słupsku i Wejherowie.
O godz. 10.30 Finaliści rozpoczęli pisaniem testu. Następnie, uczestnicy wraz z opiekunami odwiedzili Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku gdzie obejrzeli występy artystyczne przygotowane przez jego wychowanków, po czym udali się na obiad do Bar Piccolo .

O godz.13.15 spotkaliśmy się ponownie aby ogłosić wyniki oraz wręczyć nagrody laureatom a także spotkać się z Pauliną Hendel, która połączyła się z nami online by móc pogratulować laureatom, być obecną przy ogłoszeniu wyników oraz porozmawiać z uczestnikami konkursu. Poinformowała nas właśnie, że w sierpniu tego roku ukaże się V tom „Zapomnianej księgi” – „Demon”!

Komisja w składzie:
1. B. Zwolska – przewodnicząca komisji,
2. H. Borzyszkowska- członek ,
3. P. Stranz – członek,
4. A. Kapischke – Drozdek- członek, postanowiła przyznać:

I Miejsce Mateuszowi Włodarczyk z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Polnicy
II Miejsce Izabeli Kossak- Główczewskiej z ZS w Brzeźnie Szlacheckim
III Miejsce Miłoszowi Ptak – z SP nr 3 w Miastku.

Pięknie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, opiekunom za cudną współpracę, gratulujemy raz jeszcze zwycięzcy i zapraszamy już dziś do udziału w kolejnej 5.Edycji Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego- „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”.

Zobacz również

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie