okładka książki miesiącaPiersa Krzysztof: Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu. 223 strony ; 20 cm. – Warszawa: Wydawnictwo Jaguar, 2020.

Internet jest jak złota rybka – zdolna spełnić każde nasze marzenie, ale również może ściągnąć użytkownika na dno, do szamba zagrożeń.

Książka skierowana jest do rodziców i pedagogów obserwujących rosnący problem uzależnienia w najbliższym otoczeniu, osób zaniepokojonych uzależnieniem swoich bliskich oraz osób rozpoznających uzależnienie również u siebie.

W poradniku znajdziemy informacje, jak diagnozować takie uzależnienie, jakie są pozytywne i negatywne strony korzystania z internetu, co należy do największych zagrożeń sieci, jakie są konsekwencje uzależnienia i jego pierwsze objawy. Konkretne wskazówki krok po kroku wyjaśniają, jak sobie z takim uzależnieniem radzić.

[Autor sam niegdyś zmagał się z uzależnieniem od gier komputerowych. Obecnie prowadzi kanał na Youtube i spotyka się z młodzieżą oraz dorosłymi borykającymi się z uzależnieniami]

Zobacz również

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie