Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej w Słupsku!

W tym roku nasza biblioteka obchodzi 70-lecie swojego istnienia, swojej służby dla całego środowiska oświatowego regionu, dla mieszkańców Pomorza, dla wszystkich którym drogie jest słowo zamknięte na kartach książek. Świadomi wyjątkowości najbliższych miesięcy pragniemy tą radością dzielić się z wszystkimi, których losy splatały się z naszą książnicą w minionych latach i z tymi, którzy dziś wspierają nas w realizacji wielu, często wyjątkowych wydarzeń.

Przygotowujemy dla Was w tym roku wiele wyjątkowych atrakcji, które chcemy zwieńczyć w grudniu galą jubileuszową w murach  Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej.

Specjalnie z okazji jubileuszu uruchamiamy podstronę tej szacownej rocznicy. Będziecie tu mogli Państwo znaleźć ciekawe historyczne materiały, sylwetki osób związanych z biblioteką, interesujące teksty, a nadto aktualne informacje związane z imprezami przygotowywanymi przez nas w ramach obchodów tego doniosłego wydarzenia.

Już dziś cieszymy się na wspólne spotkania, podczas których usiądziemy obok siebie by nie tylko wspominać lata świetności biblioteki, ale też kreślić śmiałe wizje jej dalszego rozwoju.

Zobacz również

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie